Montér/-ka venkovních rozvodů a kanalizací

Plat: 22 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: ,

Společnost RULF Nová Paka s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Instalatéři vodovodů.

Popis pracovní pozice

MONTÉR/-KA VENKOVNÍCH ROZVODŮ A KANALIZACÍ - pracoviště Královéhradecký kraj.
V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: rulf@rulf.cz, s dotazy se obracejte v době od 8:00 do 18:00 hod na tel.: 603 432 343 p. Karel Rulf.

Požadujeme základní nebo střední odborné vzdělání s výučním listem, ŘP sk. B, trestní bezúhonnost, manuální zručnost, spolehlivost.
Nabízíme PP na dobu neurčitou, příspěvek na stravování, dopravu do zaměstnání.
Vhodné pro občny EU.

Kontakt

RULF Nová Paka s.r.o.

Karel Rulf, +420 603 432 343, rulf@rulf.cz, Vrchovina 173, 509 01 Nová Paka

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti RULF Nová Paka s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost RULF Nová Paka s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.