Květinář, florista, vedoucí prodejny

Plat: 10 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: ,

Společnost OK Green SE hledá vhodného kandidáta na pozici Zahradníci floristé a květináři.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Praha 8, Praha 4, Brno, Olomouc, Ústí nad Labem
Kontaktní osoba: Březinová Zákorová Pavlína, tel.: 778 436 879, e-mail: personalista@deluxeflowers.eu
Požadujeme praxi ve floristice a ošetřování hrnkových květin. Umění vazby květin pro vedoucího prodejny je podmínkou. Příjemné a profesionální vystupování, zodpovědnost, samostatnost, dovednost a chuť prodávat, znalost práce na PC. Výhodou u vedoucího prodejny je zkušenost s vedením a koučováním menšího kolektivu lidí. Pracovní místa jsou volná v Praha, Brno, Ústí nad Labem, Olomouci.

Kontakt

OK Green SEKontaktní osoba:
Pavlína Březinová Zákorová, personalistka, +420 778 436 879, personalista@deluxeflowers.eu, Haštalská 795/1, Staré Město, 110 00 Praha 1

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti OK Green SE výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost OK Green SE o smazání nebo o opravu osobních údajů.