Třídič/ka papíru a plastů Šumperk

Plat: 12 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Vikýřovická 402, Šumperk, Olomoucký

Společnost ECOPAK Plastic, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní dělníci ve výrobě.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Vikýřovická č.p. 402, 787 01 Šumperk. Osobní kontakt; Náplň práce: práce v hale, třídění sběrového papíru a plastů + pomocné práce ve výrobě, práce na směny.
Požadavky: základní vzdělání, dobrý zdravotní stav, pracovitost, dochvilnost, spolehlivost,loajalita.
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Osobní kontakt na pracovišti PO-PÁ od 8:00 - 12:00 u p. Pösingerové nebo telefonicky, e-mailem.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

ECOPAK Plastic, spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Marie Kotrášová, mzdová účetní, +420 583 217 432;778 431 130, marie.kotrasova@ecopak.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ECOPAK Plastic, spol. s r.o. (IČ 03363473), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČ: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.