Třídič/ka papíru a plastů Šumperk

Plat: 12 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Vikýřovická 402, Šumperk, Olomoucký

Společnost ECOPAK Plastic, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní dělníci ve výrobě.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Vikýřovická č.p. 402, 787 01 Šumperk. Osobní kontakt; Náplň práce: práce v hale, třídění sběrového papíru a plastů + pomocné práce ve výrobě, práce na směny.
Požadavky: základní vzdělání, dobrý zdravotní stav, pracovitost, dochvilnost, spolehlivost,loajalita.
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Osobní kontakt na pracovišti PO-PÁ od 8:00 - 12:00 u p. Pösingerové nebo telefonicky, e-mailem.