Konstruktér forem pro vstřikování plastů Vrchlabí

Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Bucharova 194, Vrchlabí, Královéhradecký

Společnost NAF, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici projektanti, konstruktéři.

Popis pracovní pozice

KONSTRUKTÉR FOREM PRO VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ -min. SŠ vzdělání strojírenského směru, 3 roky praxe v oblasti konstrukce vstřikovacích forem nebo přípravků v plastikářské výrobě, znalost práce na PC ( Inventor, Catia..).
Pracovní náplň - konstruování forem pro vstřikování plastů, spolupráce při stanovení výrobní technologie, zpracování nabídkových řízení, tvorba výkresů a dalších souvisejících dokumentů.
Nabízíme příspěvek na stravování.

Kontakt

NAF, a.s.Kontaktní osoba:
Jiří Kousal, +420 602 118 846, jiri.kousal@nastrojarna-naf.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti NAF, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost NAF, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.