Zedník/ce Ostrava

Plat: 17 640 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Ostrava, Moravskoslezský

Společnost Petr Červinka hledá vhodného kandidáta na pozici Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva).

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj

V případě zájmu volejte denně od 8.00 do 18.00 hod. nebo pište na e-mail.
Možno si domluvit telefonicky osobní schůzku.

Zednické práce, řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič/ka, zkušenosti v oblasti výstavby rodinných domů.

Zaměstnanecké výhody:
K základní mzdě poskytujeme odměny z obratu dle vnitřního mzdového předpisu.

PP na dobu neurčitou, příp. DPP.

ZAMĚSTNAVATEL UVÍTÁ VYSLANÉ UCHAZEČE NA DOPORUČENKY.