Strojník - otočný bagr, kolový nakladač Frýdlant nad Ostravicí

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Hlavní 1606, Frýdlant nad Ostravicí, Moravskoslezský

Společnost RV Styl s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha zemních a příbuzných strojů.

Popis pracovní pozice

C04 a:5/4/2018
Praxe nutná.
Výhodou: strojnický průkaz rypadla, nakladače, buldozeru. Dobrá pracovní morálka, spolehlivost, manuální zručnost. Dobrý zdravotní stav.
Požadujeme spolehlivost, schopnost řešit problémy, zvládání zátěže, flexibilitu.
Řízení vozidla a zajišťování bezpečnosti přepravy, vedení záznamů o provozu vozidla, kontrola technického stavu vozidla, práce dle pokynů nadřízeného.
Nabízíme práci u zavedené stavební firmy s dlouholetou tradicí. Nástup dle dohody.
Poskytujeme personální stravu a možnost ubytování.
Kontakt - telefonicky (po-pá 6-14 hod.), e-mailem, osobně RV Styl, Hlavní 1606, FnO, VŘ PO-PÁ 9-10 hod. na Hlavní 1606, FnO

Kontakt

RV Styl s. r. o.Kontaktní osoba:
Kateřina Němcová, +420 724 804 751, knemcova@rvstyl.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti RV Styl s. r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost RV Styl s. r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.