Konstruktér junior Louny

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Husova 402, Louny, Ústecký

Společnost Legios Loco a. s. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojní inženýři projektanti, konstruktéři.

Popis pracovní pozice

místo výkonu práce: Husova 402 Louny
Náplň práce:
Tvorba 2D a 3D technické dokumentace
Tvorba technických zpráv a výpočtů
Požadujeme:
VŠ technického zaměření - strojírenství
Základní znalost AutoCad
Znalost MS Office
Znalost technické dokumentace

příspěvek na stravování a další benefity
motivující mzdové ohodnocení, prémie, příplatky
jistotu zaměstnání ve stabilní společnosti

kontakt tel.: 606024722, e-mail: ales.zajic@legios.eu

Kontakt

Legios Loco a. s.

Ing. Hana Krepčíková, personalista, +420 601 390 612, hana.krepcikova@legios.eu

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Legios Loco a. s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Legios Loco a. s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.