Realitní makléři Valašské Meziříčí

Plat: 14 900 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Náměstí 8, Valašské Meziříčí, Zlínský

Společnost Ing. Diana Nohálová hledá vhodného kandidáta na pozici Realitní makléři.

Popis pracovní pozice

REALITNÍ MAKLÉŘI
Nástup možný ihned.
POŽADUJEME: uživatelskou znalost práce na PC, ŘP sk. B, praxe v oblasti zprostředkování, prodeje, pronájmu nemovitostí či v oblasti financí výhodou, spolehlivost, obchodní talent s aktivním přístupem k práci, komunikativní osobnost s reprezentativním vystupováním, profesionální vystupování, samostatné myšlení, flexibilitu
NÁPLŇ PRÁCE: realitní činnost ve svěřeném regionu, prodej a koupě nemovitostí, posuzování a nabírání nových nemovitostí, jednání s klienty, zpracovávní poptávek kompletní vedení celého obchodního případu, obchodování s lesními pozemky, zajištění financování pro klienta
NABÍZÍME: vlastní zaškolení a nadměrné ohodnocení, podporu a zázemí, žádné nadbytečné poplatky, flexibilitu, kvalitní marketing a propagaci nemovitostí, zajímavou práci s klienty, profesní růst, moderní pracovní prostředí a efektivní systém práce, fixní plat + provize z prodeje.
PRVNÍ KONTAKT: své životopisy zasílejte e-mailem na info@diastylereality.cz nebo telefonicky - Ing. Nohálová tel.: 737 953 295
ov. 2.2.

Kontakt

Ing. Diana Nohálová

Ing. Diana Nohálová, +420 737 953 295, info@diastylereality.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Ing. Diana Nohálová výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Ing. Diana Nohálová o smazání nebo o opravu osobních údajů.