Skladník/ce Čenkov

Plat: 16 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 50, Čenkov, Středočeský

Společnost MESIT air, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků.

Popis pracovní pozice

Pozice: skladník/ce
Požadavky:
- min. SO,
- praxe výhodou,
- průkaz VZV,
- řidičský průkaz, komunikativnost,
- zodpovědnost,
- znalost práce na PC.
Náplň práce:
- provádí příjem režijního a ostatního materiálu
- řeší neshody vzniklé při dodávce materiálu
- vyhotovuje zápis o závadách zjištěných při přejímce materiálu, organizuje uložení zásob, skladování zásob
- skladuje materiál, odpadové suroviny a vede předepsanou dokumentaci
- provádí výdej materiálu
- provádí manipulaci s materiálem pomocí VZV
Nabízíme:
- 5 týdnu dovolené,
- závodní stravování,
- příspěvek na dopravu.
Nástup možný ihned.
Kontakt: Denisa Hořejší, tel.:318 603 280, e-mail: denisa.horejsi@mesit.cz
Místo výkonu práce:MESIT air, a.s.,, Čenkov č.p. 50

Kontakt

MESIT air, a.s.

Bc. Denisa Hořejší, +420 318 603 280, denisa.horejsi@mesit.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MESIT air, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MESIT air, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.