řidič/-ka nákladních vozidel (c+e) vnitro Nová Paka

Plat: 33 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Nová Paka, Královéhradecký

Společnost A-DOPRAVA s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů).

Popis pracovní pozice

ŘIDIČ/-KA NÁKLADNÍCH VOZIDEL (C+E) - vnitro.
V případě zájmu volejte na tel.: 777 162 697 p. Koprda M. nebo na tel.: 777 888 833 p. Koprda.
Vzhledem k nařízení vlády č.361/2007 Sb., kterým se stanoví podmínky ochrany zdraví při práci, není tato pracovní pozice vhodná pro ženy. Jedná se o manipulaci s občasným zvedáním a přenášením břemen nad 15 kg (§29 nařízení vlády 361/2007 Sb).
Požadujeme ZŠ, ŘP sk. C+E.
Jedná se o svoz mléka - častá manipulace s hadicí, která při průtoku mléka váží cca 30 kg.
Nabízíme PP na dobu neurčitou, nástup ihned, mzda od 33 000,- Kč + diety, zdarma možnost využití rekreačního zařízení dopravce - pro zaměstnance. Vhodné pro absolventy.

Kontakt

A-DOPRAVA s.r.o.

Koprda Martin; Koprda Radislav, +420 777 162 697;777 888 833