Nc soustružník Plzeň

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Korandova 2883, Plzeň, Plzeňský

Společnost Molins, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích).

Popis pracovní pozice

Popis pozice:
Obrábění na stroji Gildermeister , částečné zajišťování programů, příprava nástrojů pro splnění kvalitativních požadavků tg.postupu. Jedná se o kusovou a malosériovou výrobu s nižším stupněm opakovatelnosti. Obrábí se široká škála materiálů vč.odlitků. (ocel, litina, nerez, barevné kovy).
Práce ve směnném provozu.

Požadujeme:
- vyučení ve strojírenském oboru
- PRAXE na NC soustruhu podmínkou
- znalost programování (Siemens, Gildermeisetr)
- čtení výkresové dokumentace
- znalost měření
- zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost
- znalost nástrojů a stanovování řezných podmínek

Pracovní poměr na 1 rok s tříměsíční zkušební dobou.

Kontakt

Molins, s.r.o.

Mgr. Radka Lišková, personalista, +420 378 080 313, r.liskova@molins.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Molins, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Molins, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.