Kuchař/ka Vyškov

Plat: 19 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Polní 252, Vyškov, Jihomoravský

Společnost Sociální služby Vyškov, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchaři (kromě šéfkuchařů).

Popis pracovní pozice

Požadavky: vzdělání vyučení
Popis práce: PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, výroba a výdej technologicky náročných teplných jídel nebo specialit studené kuchyně, provádění všech prací spojených s přípravou stravy, dodržování technologických postupů
Kontakt: Hekelová Alena, tel.: 515 143 020, 515 143 025, 8-14 hod, e-mail: hekelova@socialnisluzbyvyskov.info

Kontakt

Sociální služby Vyškov, příspěvková organizaceKontaktní osoba:
Alena Hekelová, +420 515 143 020, hekelova@socialnisluzbyvyskov.info

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Sociální služby Vyškov, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Sociální služby Vyškov, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.