řidič mezinárodní dopravy sk. c Bechyně

Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Dlouhá 63, Bechyně, Jihočeský

Společnost Jan Novotný - AUTODOPRAVA hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel.

Popis pracovní pozice

řidič sk.C,nákladní automobil do 12tun,mezinárodní doprava, požadujeme řid.průkaz C+profesní průkaz,digitální karta do tachografu, spolehlivost,časovou flexibilitu. Nabízíme zázemí malé rodinné firmy,solidní jednání,včasné výplaty
kontakt tel.

Kontakt

Jan Novotný - AUTODOPRAVA

Kontaktní osoba:
Jan Novotný, +420 602 743 544, adnovotny@adnovotny.com

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Jan Novotný - AUTODOPRAVA výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Jan Novotný - AUTODOPRAVA o smazání nebo o opravu osobních údajů.