Obráběč kovů, programátor, seřizovač Liberec

Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Bánskobystrická 114, Liberec, Liberecký

Společnost GALL s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích).

Popis pracovní pozice

Pracovní náplň:
- obsluha NC a CNC strojů (soustruhy, frézka, horizontální vyvrtávačky)
- samostatné seřizování strojů u zavedené výroby
- spolupráce s technology a seřizovačem při seřizování a zavádění nové výroby
- v souvislosti s výrobou samostatná práce dle technologických postupů, návodek, dle výkresové dokumentace, práce s měřidly
Požadujeme:
- vzdělání nebo dostatečná praxe v oboru
- znalost čtení výkresové dokumentace a výborná orientace v technické dokumentaci
- znalost programování CNC (ISO kód), obsluha řídicích systémů HEIDENHAIN, Sinumeric, Fagor - výhodou.
- znalost technologie strojního obrábění, praxe výhodou
- samostatnost, flexibilitu, kreativitu.
- vhodné i pro absolventy, praxe ve strojírenství výhodou
Nabízíme:
- možnost ubytování, stabilní zaměstnání, možnost profesního a osobního rozvoje
- pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, pak na dobu neurčitou

Kontakt

GALL s.r.o.

Marcela Machová, +420 485 227 195,603 291 716, m.machova@gallsro.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti GALL s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost GALL s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.