Manipulant expedice Tachov

Plat: 17 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 108, Tachov, Plzeňský

Společnost KDK Automotive Czech s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Vítkov 108, Tachov
Doba určitá 1 rok.
Požadujeme
- Základní znalost práce na PC
- Zkoušky na vysokozdvižný vozík
- Pojištění odpovědnosti
- Zodpovědnost a flexibilita

Náplň práce:
- Skladová evidence
- Zodpovídá za složení, správné skenování a zaskladňování zboží na pozice dle sortimentu, množství a míst uložení
- Příprava nakládek dle FiFo
- Nakládka a vykládka vozidel
- Manipulace ve skladu (kontrola, přesun na pozicích a přebalování dílů)
- Zodpovídá za pořádek na skladě po dobu své směny
- Dodržování BOZP a pořádku na pracovišti
- Denní kontrola technického stavu motorového vozíku
Dovolená navíc, Stravenky, Závodní stravování, Příspěvky na životní pojištění/penzijní připojištění, Bonusový systém společnosti, Příspěvek na volnočasové aktivity formou poukázek Unišek+ , Odborné vzdělávání

Kontakt

KDK Automotive Czech s. r. o.

Ing. Kamila Fojtíčková, HR manager, +420 374 507 714, k.fojtickova@kdkautomotive.com

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KDK Automotive Czech s. r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost KDK Automotive Czech s. r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.