Obchodní zástupce Olomouc

Plat: 10 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Ostružnická 361, Olomouc, Olomoucký

Společnost Stephen Peter Smyrk hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupci.

Popis pracovní pozice

Pracoviště: Ostružnická č.p. 361/5, Olomouc.
Obchodní reprezentant a prodej odborných kurzů.
Informace:
- prezentace odborných kurzů,
- aktivní vyhledávání klientů,
- komunikace s klienty v různých regionech ČR dle dohody
Co od vás očekáváme:
- dokonalé obchodní vystupování, schopnost rychlé orientace,
- obchodní duch, schopnost snadného navazování a udržování kontaktů,
- vynikající organizační schopnosti,
- ochota pracovat v týmu, samostatnost, zodpovědnost,
- loajalita k zaměstnavateli i k týmu spolupracovníků,
- uživatelská znalost práce na PC,
- ŘP sk. B, aktivní řidič,
- potvrzení od lékaře
Co vám nabízíme:
- odpovídající platové ohodnocení,
- maximální podporu při zapracování,
- možnost kariérního postupu
Kontakt POUZE telefonicky nebo mailem.

Kontakt

Stephen Peter Smyrk

Sabina Špalková, +420 702 182 555, sabinaspalkova@kurzykrupieru.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Stephen Peter Smyrk výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Stephen Peter Smyrk o smazání nebo o opravu osobních údajů.