Lékaři v interních oborech Roudnice nad Labem

Plat: 40 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Alej 17. listopadu 1101, Roudnice nad Labem, Ústecký

Společnost Podřipská nemocnice s poliklinikou Roudnice n. L., s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Lékaři v interních oborech.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Alej 17. listopadu č.p. 1101, 413 01 Roudnice nad Labem. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání, spolehlivost, flexibilnost, schopnost samostatné i týmové práce. Ochotu prohlubovat si vzdělání. Nabízíme zázemí úspěšné a stabilní firmy, smluvní plat, podnikové stravování, dovolenou navíc. První kontakt e-mailem.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Podřipská nemocnice s poliklinikou Roudnice n. L., s.r.o.Kontaktní osoba:
Renata Pokorná, +420 416 858 338, personalni@pnsp.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Podřipská nemocnice s poliklinikou Roudnice n. L., s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Podřipská nemocnice s poliklinikou Roudnice n. L., s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.