Rehabilitační pracovník/ce Skalná

Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 1, Skalná, Karlovarský

Společnost Czech - real CB, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní odborní pracovníci v oblasti rehabilitace.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: DZR Kazdův Dvůr, Vonšov 1, 351 34 Skalná. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:30 h. Požadujeme: VŠ vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu, VOŠ, střední vzdělání s maturitní zkouškou (obor "ergoterapeuti", "fyzioterapeuti" nebo "rehabilitační pracovníci"), velmi dobré komunikační schopnosti, schopnost týmové spolupráce, zkušenost práce se seniory výhodou, znalost českého jazyka slovem i písmem. Nabízíme: podnikové stravování, zaměstnanecké benefity, prémie, příplatky. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem (zaslat životopis).

Kontakt

Czech - real CB, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Ing. Kazda, jednatel, +420 606 665 667, kazda@kazduvdvur.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Czech - real CB, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Czech - real CB, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.