Obráběč kovů - frézař Šternberk

Plat: 89 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Nádražní 1617, Šternberk, Olomoucký

Společnost EUTECH akciová společnost hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha konvenčních fréz.

Popis pracovní pozice

Pracoviště: Nádražní č.p. 1617/1, Šternberk.
Náplň práce: podílení se na výrobě dílů pro zahraniční zákazníky a letecký průmysl; broušení rovinných ploch; broušení úkosů, rádius.
Požadujeme: výborná orientace ve výkresové dokumentaci; praxe v nástrojárně vítána; praxe ve frézování min. 2 roky; správné zacházení s měřidly.
Nabízíme: pět týdnů dovolené; příspěvek na stravování; výborné platové ohodnocení. Mzda 80 - 130,- Kč/hod. Prac. doba: 6:00 - 14:30 hod. (s přestávkou na oběd).
První kontakt POUZE mailem nebo telefonicky od 6:00 do 14:30 hod.

Kontakt

EUTECH akciová společnostKontaktní osoba:
Mgr. Hana Brázdilová, +420 585 090 203, brazdilova.h@eutech.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti EUTECH akciová společnost výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost EUTECH akciová společnost o smazání nebo o opravu osobních údajů.