Kuchař/ka Bohuňovice

Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 6. května 94, Bohuňovice, Olomoucký

Společnost Jan Šimůnek hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchaři (kromě šéfkuchařů).

Popis pracovní pozice

Pracoviště: 6. května č.p. 94, Bohuňovice. Nástup možný ihned.
Požadavky: vzděl. vyučen, v oboru není podmínkou ale výhodou. Vhodné i pro absolventy.
První kontakt je možný POUZE mailem nebo telefonicky. Osobní kontakt pouze po předchozí domluvě.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Jan Šimůnek

Kontaktní osoba:
Jan Šimůnek, +420 731 899 894, simunek.bruntal@seznam.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Jan Šimůnek výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Jan Šimůnek o smazání nebo o opravu osobních údajů.