Php front-end Praha

Plat: 43 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Sladkovského náměstí 525, Praha, Hlavní město Praha

Společnost .Greep, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Programátoři počítačových aplikací specialisté.

Popis pracovní pozice

místo výkonu práce: Sladkovského nám. 525/1, 130 00 Praha
kontakt: Jitka Koudelková, email: jitka.koudelková@betsys.com, tel: 222 361 293

Požadavky
PHP na výborné úrovni.
Javsacript na velmi dobré úrovni.
Databáze - zkušenosti s MySQL - optimalizace dotazů, návrh struktury, analýzy indexů, nastavení DB.
HTML, CSS - běžná znalost pro potřeby web vývoje.
Schopnost práce v v kolektivu.
Nehroutit se pod tlakem, zvládat vysoké pracovní nasazení.
Mít vůli věci dokončovat efektivně a kvalitně.
Výhodou
Framework PHP Nette.
Javascript - Google Closure, Este.
XML, Webservices, Node JS.
Zkušenosti ze sportovního sázkového oboru.
Zájem o obor, ochota učit se nové věci a aktivní přístup k sebevzdělávání.

Zaměstnanecké výhody: stravenky, občerstvení na pracovišti, služební mobil

Kontakt

.Greep, spol. s r.o.

Jitka Koudelková, +420 222 361 293, jitka.koudelkova@betsys.com

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) .Greep, spol. s r.o. (IČO 26499606), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.