Operátor/operátorka výroby Rokycany

Inzerát z úřadu práce
Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Stehlíkova 1111, Rokycany, Plzeňský

Společnost BORGERS CS spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Borgers Rokycany, Hrádek, Volduchy
Požadujeme: manuální zručnost, odpovědnost, , samostatné myšlení, schopnost pracovat v kolektivu, směnnost včetně práce v noci
Nabízíme: platové ohodnocení od 18.000,- do 25.000,- Kč/měs., čtyřsměnný provoz, příspěvek na dojíždění a stravu, kantýnu, přítomnostní bonus, prémie za výkon, dovolená navíc, ...
Kontakt telefonicky Po-Pá od 8.00 do 16.00, e-mailem nebo osobně na pracovišti: tel.: 727 810 977, e-mail: personalistika@borgers-group.com

Kontakt

BORGERS CS spol. s r.o.

Kontaktní osoba:
., +420 727 810 977, personalistika@borgers-group.com

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) BORGERS CS spol. s r.o. (IČO 49787365), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.