Servisní technik v oboru elektro Blansko

Plat: 19 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Brněnská 1748, Blansko, Jihomoravský

Společnost Bustec production s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici elektronici přístrojů, strojů a zařízení.

Popis pracovní pozice

Pracovní poměr na dobu neurčitou.
Požadavek: SOU/SŠ technického zaměření (ideálně obor mechanik/elektronik), držitel osvědčení odborné způsobilosti pracovníků v elektrotechnice dle vyhlášky č. 50/78 Sb. alespoň § 5, bydliště v Jihomoravském kraji, znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni, ŘP sk. B, vysoké pracovní nasazení, spolehlivost, časová flexibilita, samostatnost, ochota učit se novým věcem, manuální zručnost, znalost práce s dílenským nářadím.
Mzda od 19.000 Kč + premie.

Kontakt

Bustec production s.r.o.Kontaktní osoba:
Ing. Miloslav Zvejška, výrobní ředitel, +420 728 898 892, zvejska@bustec.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Bustec production s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Bustec production s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.