Referent zahraničních vztahů - asistent Modřice

Plat: 12 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Havlíčkova 198, Modřice, Jihomoravský

Společnost Moravia Air Cargo, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci.

Popis pracovní pozice

První kontakt emailem.
Je požadováno řidičské oprávnění skupiny B; znalost anglického jazyk alespoň na základní úrovni; vysoká znalost ruského jazyka v písemném i slovním projevu na úrovni umožňující plně plynulou běžnou obchodní a administrativní komunikaci, včetně znalosti odborné terminologie v civilním letectví a cestovním ruchu, rodilí mluvčí vítáni; znalost českého jazyka na základní úrovni; nejméně 5 roků praxe v oblasti cestovního ruchu a civilního letectví; uživatelská znalost práce na PC; vysokoškolské vzdělání vítáno.
Náplň práce bude zahrnovat mimo jiné: přípravu podkladů pro obchodní jednání v oblasti cestovního ruchu a civilního letectví, zpracovávání monitoringu v oblasti cestovního ruchu, komunikaci s obchodními partnery, administrativní činnost v oblasti cestovního ruchu a civilního letectví - cílové destinace Rusko, Čína, České republika.
Profesní životopis zasílat na níže uvedenou e-mailovou adresu.
Georgij Nikolajev - moraircargo@gmail.com
Místo výkonu práce: Havlíčkova 198, Modřice

Kontakt

Moravia Air Cargo, s.r.o.Kontaktní osoba:
Nikolajev Georgij, jednatel, moraircargo@gmail.com

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Moravia Air Cargo, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Moravia Air Cargo, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.