Operátor autoklávů Rokycany

Plat: 19 700 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Klostermannova 995, Rokycany, Plzeňský

Společnost ADECCO spol.s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Manipulační dělníci ve výrobě.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Rokycany, Klostermannova 995
Náplň práce: výroba a tvarování kompletních soustav nízkotlakých hadic pro automobilový průmysl - jedná se o fyzicky náročnější práci.
Požadujeme: základní vzdělání, dobrý zdravotní stav, spolehlivost, fyzickou zdatnost, praxe ve výrobní společnosti výhodou
Nabízíme: platové ohodnocení od 19.700,- do 25.000,- Kč/měs., pravidelné čtvrtletní navyšování mzdy, zajištěné a zcela hrazené ubytování, dotované stravné, přítomnostní bonus 1550,- Kč/měs., navýšené zákonné příplatky, věrnostní bonus, 5 týdnů dovolené, možnost přestupu do kmene
První kontakt: Brejchová Veronika, tel.: 724 611 623, e-mail: veronika.brejchova@adecco.com, nebo osobně - Po-Pá 8.00-16.30 na pracovišti - Areál spol. Hutchinson

Kontakt

ADECCO spol.s r.o.

Zlatko Pohorelský, +420 724 611 623, zlatko.pohorelsky@adecco.com

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ADECCO spol.s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ADECCO spol.s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.