Specialista kvality procesu výroby patního lanka Velemyšleves

Plat: 30 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 65, Velemyšleves, Ústecký

Společnost Kiswire Cord Czech s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti.

Popis pracovní pozice

místo výkonu práce: průmyslová zóna Triangle
Náplň práce :
Vstupní kontrola, vzorkování surovin a dílů, reporting
Analýza chemického složení drátu po chemickém pokovení
Chemický rozbor pokovovacích a čistících lázní
Kontrola dodávek a testování reklamovaných dílů
Kontrola a testování výrobků, vypracování protokolů a reportování výsledků
Vypracování SPC a MSA
Příprava APQP vzorků a jejich měření, odpovědnost za registr vzorových dílů
Požadavky:
ŠS ideálně technického nebo chemického směru
Min 5 let praxe v chemické/metalurgické laboratoři
Min 5 let praxe ve výrobě patního lanka, popř. jiného chemicky pokovovaného drátu
13 plat, týden dovolené navíc
kontakt e-mailem:katerina.fiserova@kiswire.com

Kontakt

Kiswire Cord Czech s.r.o.

Kateřina Fišerová, +420 608 113 661, katerina.fiserova@kiswire.com

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Kiswire Cord Czech s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Kiswire Cord Czech s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.