Pracovník kvality Čenkov

Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Čenkov, Středočeský

Společnost HRONOVSKÝ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů).

Popis pracovní pozice

Pracovník kontroly
OC
Dohlíží na to, aby kompletace výrobků probíhaly dle předepsaných parametrů technologických postupů. Hledá řešení při nedostatcích ve výrobních procesech, zajišťuje měření, vede příslušné dokumentace.
Požadujeme min. ÚSO vzdělání, orientaci ve výkresové dokumentaci, znalost práce na PC
Nabízíme Vám příspěvek na stravování, odměnu za plnění fondu pracovní doby, systém vzdělávání.
Nástup možný ihned. Mzda: 15 000,- až 19 500,- Kč
Kontakt:Rufferová Tereza Bc., tel.: 491 445 152, e-mail: personal@hronovsky.cz
Místo výkonu práce:HRONOVSKÝ s.r.o. provozovna areál Čenkovských strojíren
- adr. text.: areál Čenkovských strojíren, Čenkov,

Kontakt

HRONOVSKÝ s.r.o.

Bc. Tereza Rufferová, +420 491 445 152, personal@hronovsky.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti HRONOVSKÝ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost HRONOVSKÝ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.