Lékař interních oborů Tábor

Plat: 27 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Kpt. Jaroše 2000, Tábor, Jihočeský

Společnost Nemocnice Tábor, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Lékaři bez atestace (kromě oborů praktického lékařství).

Popis pracovní pozice

Požadavkem je vysokoškolské vzdělání lékařské fakulty, vítáno je zařazení do specializačního vzdělávání oboru interní lékařství nebo jiný interní obor. Požadujeme lékaře, který splňuje morální i odborné předpoklady, pracovní pozice je vhodná i pro absolventa. zajištěno ubytování, stravování

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Nemocnice Tábor, a.s.Kontaktní osoba:
Iva Glatzová, vedoucí personálního odd., +420 381 608 210,381 608 214, iva.glatzova@nemta.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Nemocnice Tábor, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Nemocnice Tábor, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.