Kvalifikovaný učitel/ka anglického jazyka pro 2. stupeň Cerhovice

Plat: 22 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Na Dražkách 217, Cerhovice, Středočeský

Společnost Základní škola a Mateřská škola Cerhovice,okres Beroun, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé na 2. stupni základních škol.

Popis pracovní pozice

KVALIFIKOVANÝ UČITEL/KA ANGLICKÉHO JAZYKA PRO 2. STUPEŇ - místo výkonu: Cerhovice, požadavky: vysokoškolské vzdělání - učitelství anglického jazyka pro 2. stupeň, zaměstnanecké výhody: školní stravování, kontakt přes tel. či email

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Cerhovice,okres Beroun, příspěvková organizaceKontaktní osoba:
Mgr. Irena Štochlová, +420 311 577 561,731 411 930, zs.cerhovice@horovice.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Základní škola a Mateřská škola Cerhovice,okres Beroun, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Základní škola a Mateřská škola Cerhovice,okres Beroun, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.