Učitel/ka všeobecně vzdělávacích předmětů Sušice

Plat: 21 070 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: F. Procházky 324, Sušice, Plzeňský

Společnost Gymnázium Sušice hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé všeobecně vzdělávacích předmětů na středních školách.

Popis pracovní pozice

Gymnázium Sušice hledá kandidáta na pozici kvalifikovaného učitele všeobecně-vzdělávacích předmětů pro SŠ s aprobací německý jazyk od školního roku 2018/2019. Platové podmínky a zařazení do příslušné třídy a stupně se řídí podle příslušných platových předpisů a tabulek.
Své životopisy zasílejte na e-mail: ivankratochvil@gymsusice.cz.
Kontakt: ředitel Mgr. Ivan Kratochvíl, tel. 376 526 407.
Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, zajištěné ubytování
Způsob prvního kontaktu: e-mailem
Místo výkonu práce: F. Procházky č.p.24, Sušice

Kontakt

Gymnázium SušiceKontaktní osoba:
Mgr. Ivan Kratochvíl, ředitel, +420 376 526 407, ivankratochvil@gymsusice.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Gymnázium Sušice výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Gymnázium Sušice o smazání nebo o opravu osobních údajů.