PRACOVNÍK OSTRAHY- BRNO OLOMOUC

Plat: 15 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: OLOMOUC, Jihomoravský

OSTRAHA A OCHRANA MAJETKU LIENTA

Popis pracovní pozice

Hledáme šikovné zaměstnance ostrahy s týmovým duchem, kterým nabídneme ke své práci pohodovou a spolupracující atmosféru příjemného kolektivu

Pracoviště:  MASARYKOVA UNIVERZITA BRNO

                           

Informace o pracovním místě: obsluha zařízení operačního střediska, kamerového systému, zabezpečovacího systému a PC, ostraha objektu, obchůzky, kódování, kontrola objektů kontrola osob vstupujících do objektu, zamezení vstupu neoprávněným osobám pravidelné obchůzky.

Počet míst: 1

Směnnost: krátký – dlouhý týden (21:30 -6:00)

Pracovní úvazek: zkrácený 30hod/týdně

Mzda: 95,- Kč/hod.


Nástup ihned.

Chráněné pracovní místo pro OZP (OZZ, ČID).

Požadujeme: V spolehlivost.

Certifikát Strážný“ kód profesní kvalifikace 68-008-E výhodou.


Kontakt

FORCORP GROUP spol. s r. o.

Hodolanská 416/32
77900 Olomouc-Hodolany
Česká republika

Kontaktní osoba:
Renáta MARKOVÁ   723612506

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FORCORP GROUP spol. s r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost FORCORP GROUP spol. s r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.