Rodina do živočišné výroby - stájník a dojička Mladý Smolivec

Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 1, Mladý Smolivec, Plzeňský

Společnost Agrochov Kasejovice - Smolivec. a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní pracovníci v živočišné výrobě.

Popis pracovní pozice

Hledáme rodinu do živočišné výroby (na pozice stájník a dojička) - místo výkonu Starý Smolivec (nová stáj a nová dojírna), nabízíme byt 3+1, podnikové stravování s příspěvkem zaměstnavatele, praxe vítána, bližší informace na e-mailu: karel.simunek@post.cz

Kontakt

Agrochov Kasejovice - Smolivec. a.s.Kontaktní osoba:
Karel Šimůnek, karel.simunek@post.cz, Kasejovice 379, 335 44 Kasejovice

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Agrochov Kasejovice - Smolivec. a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Agrochov Kasejovice - Smolivec. a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.