Pomocný pracovník / pomocná pracovnice údržby budov Vestec

Plat: 13 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 22, Vestec, Královéhradecký

Společnost SPEKTRUM SLUŽEB, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor.

Popis pracovní pozice

Jedná se o servisní, stavební, úklidové práce pro obchodní domy a řetězce po celé ČR, práce většinou v noci. Pracovní poměr na dobu určitou (2 roky). Zaměstnání vhodné i pro absolventy.
Řidičský průkaz sk. B výhodou.
Kontakt - pí. Šimonová Věra, tel.: 775 559 213 (po-pá od 07:00 hod. do 17:00 hod.), e-mail: josef.simon@spektrumsluzeb.cz (zaslání životopisu) nebo osobně po telefonické dohodě.
Místo výkonu práce: celá ČR.
*

Kontakt

SPEKTRUM SLUŽEB, s.r.o.Kontaktní osoba:
Věra Šimonová, +420 775 559 213(po-páod07:00hod.do17:00hod.), josef.simon@spektrumsluzeb.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SPEKTRUM SLUŽEB, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SPEKTRUM SLUŽEB, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.