Strážný-á parkoviště

Plat: 12 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: ,

Společnost Subday s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy, strážní.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Drahoňovského - Praha 6- Řepy
Kontakt: Martin Hrb tel.775 859 595;email martin.hrb@subday.cz
Leoš Peteřík tel.775 887 403,email : leos.peterik@subday.cz

Momentalně pouze jedno pracovní misto vyhrazene pro OZP invalidní důchodce
NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK !!!!

Velmi zajimavá finanční odměna v poměru odvedená práce/plat.
Velmi zajimavá hodinová mzda/odvedená práce.
Pravidelné vyplácení mzdy.
Řádná pracovní smlouva.
Jistota dlouhodobé jistoty spolupráce

Náplň práce:

• Zodpovědná.ale nenáročná prace
• Ochrana a ostraha majetku klienta
• Komunikace s klientem – poskytování potřebných informací a služeb
• Udržování čistoty na pracovišti a vybavení střeženého objektu
• Obsluha brány vjezdu a výjezdu vozidel
• Jednoduchá administrativa
• Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace

Očekáváme:
- spolehlivé, odpovědné a slušné jednání
- chuť pracovat
- výpis z rejstříku trestů

Přesné umistění mista vykonu prace naleznete v odkazu URL adresa pro další informace

Kontakt

Subday s.r.o.

Martin Hrb, spravce provozu, +420 775 859 595, martin.hrb@kd-real.cz, Žirovnická 3133/6, Záběhlice, 106 00 Praha 106

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Subday s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Subday s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.