Praktický lékař

Plat: 400 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: ,

Společnost EUC Premium s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Praktičtí lékaři pro dospělé.

Popis pracovní pozice

Pro naši závodní ordinaci v Kuřimi hledáme na 1 den v týdnu (Pátek, 7:00 - 15:30) Praktického lékaře:

Náplň práce:

• Provádění prohlídek pracovně lékařské péče (vstupní, periodická, výstupní, mimořádná)

• Sledování a vyhodnocování pracovních podmínek, doporučení klientům

Požadujeme:

• VŠ vzdělání, odbornost pracovní nebo všeobecné praktické lékařství výhodou

• Vstřícný přístup k pacientům, spolehlivost a ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:

• Smluvní finanční ohodnocení

• Odborné zaškolení a podpora dalšího vzdělávání

• Zajímavou a zodpovědnou práci

• Firemní benefity

Nástup: ihned nebo dle dohody

V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš profesní životopis na email: klara.gottwaldova@eucpremium.cz nebo volejte 604 295 903.

Kontakt

EUC Premium s.r.o.

Klára Gottwaldová, HR Generalist, +420 234 630 470, klara.gottwaldova@eucpremium.cz, Sokolovská 192/79

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti EUC Premium s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost EUC Premium s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.