Asistent/ka prodeje do sportovního obchodu Praha

Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Dolnoměcholupská 39, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Bikershop and ski s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Dolnoměcholupská č.p. 39/48, Dolní Měcholupy, 109 00 Praha 111
Kontaktní osoba:Lucie Nejezchlebová, e-mail: prace@jamesgrant.cz

Baví Tě sport, jsi technický typ a zajímá tě práce s lidmi? Hledáš práci na plný úvazek ve sportovním prostředí? Pokud ano, pojď pracovat k nám, protože sportovní obchod hledá nové kolegy či kolegyně.

Náplň práce:
" poskytování informací o nabídce a ohledně produktů a výběru zboží novým i stávajícím zákazníků
" prodej kol, lyží a dalšího sportovního příslušenství
" činnosti spojené s provozem prodejny
" částečná správa e-shopu (výdej objednávek, plnění zboží)
" odpovědnost za zboží na prodejně (kontrola a doplňování zboží apod.)

Požadujeme:
" dobré komunikační a prodejní dovednosti
" uživatelskou znalost práce na PC
" příjemné vystupování a kladný vztah k zákazníkovi
" ochotu vzdělávat se v oboru
" spolehlivost, otevřenost a zodpovědnost
" zájem o sport

Nabízíme:
" Možnost profesního růstu po zaučení
" Zaučení do všech produktů

V případě, že splňujete výše uvedené požadavky, zašlete nám Váš životopis na e-mail: prace@jamesgrant.cz.

Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 3 týdnů od zaslání životopisu, berte to prosím tak, že byla dána přednost jiným kandidátům, kteří lépe vyhovují požadavkům na zadanou pozici. Velice děkujeme za pochopení.

Kontakt

Bikershop and ski s.r.o.

Lucie Nejezchlebová, prace@jamesgrant.cz, Kaprova 42/14, Staré Město, 110 00 Praha 1

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Bikershop and ski s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Bikershop and ski s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.