Práce z domova - obchodní asistent/telefonista

Plat: 150 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: ,

Společnost Václav Pačes hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní referenti.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Praha
Kontakt :Pačes Václav, tel.: 774767221, e-mail: prace@dvdzababku.cz

O nás:
- jsme velkoobchod a distribuce DVD filmů
- našimi odběrateli jsou čerpací stanice PHM, prodejny potravin, smíšeného zboží, knihkupectví, trafiky, atd.
- odběratelům zboží dodáváme do komisního prodeje, tzn. odběratel nám zboží zaplatí až po prodeji koncovému zákazníku a neprodané nám vrátí - pro odběratele bezrizikový a bezinvestiční obchod
- nejsme call centrum!

K nabízené pozici:
- práce z domova
- náplní práce je tel. sjednávání schůzek našim obchodním zástupcům s potenciálními odběrateli z řad provozovatelů maloobchodních prodejen viz výše a evidence uskutečněných telefonických kontaktů do elektronické databáze
- s ohledem na komisní prodej nadprůměrná šance úspěšného oslovení
- finanční ohodnocení formou úkolové mzdy se v přepočtu zpravidla se pohybuje v rozmezí 150 - 200 Kč/hod
- nutné vlastní PC a připojení k internetu

Požadujeme:
- přirozenou inteligenci
- perfektní komunikační a vyjadřovací schopnosti
- obchodní talent

Nabízíme:
- vstupní zaškolení
- pružnou pracovní dobu ve frekvenci a rozsahu dle vzájemné domluvy formou dohody o provedení práce
- firemní SIM kartu s neomezeným voláním

V případě zájmu nám zašlete životopis na prace@dvdzababku.cz do předmětu emailu uveďte "práce z domova".

Kontakt

Václav Pačes

Václav Pačes, +420 774 767 221, prace@dvdzababku.cz, Alešova 2338/24, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Václav Pačes výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Václav Pačes o smazání nebo o opravu osobních údajů.