Koncipient/-ka Jičín

Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Valdštejnovo náměstí 76, Jičín, Královéhradecký

Společnost Advokátní kancelář Novotný & Partners, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Advokátní koncipienti.

Popis pracovní pozice

KONCIPIENT/-KA - pracoviště Jičín.
Strukturovaný životopis, prosím, zasílejte na e-mail: kt@novotnypartners.cz.
Požadujeme výbornou znalost práva, ukončené vysokoškolské právní vzdělání, analytické schopnosti, schopnost týmové práce, znalost MS Office, spolehlivost, pracovní nasazení, časovou flexibilitu a řidičský průkaz skupiny B. Znalost anglického nebo německého jazyka výhodou.
Nabízíme zajímavou a pestrou práci, jak pro tuzemskou, tak i zahraniční klientelu, příjemný kolektiv, finanční ohodnocení dle zásluh a výhled na další spolupráci po složení advokátních zkoušek. Nástup možný ihned.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Advokátní kancelář Novotný & Partners, s.r.o.Kontaktní osoba:
Ing. Klára Typltová, kt@novotnypartners.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Advokátní kancelář Novotný & Partners, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Advokátní kancelář Novotný & Partners, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.