Realitní poradce/poradkyně Olomouc

Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Ztracená 268, Olomouc, Olomoucký

Společnost DACHI s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Realitní makléři.

Popis pracovní pozice

Staňte se členem našeho týmu! Praxe není nutná. Zaučíme Vás! Práce na hlavní pracovní poměr.
Co obnáší práce realitního poradce:
Realitní poradce zajišťuje prodej a pronájem nemovitostí. Jedná se převážně o práci s klienty - s majiteli nemovitostí a zájemci, kteří si chtějí nemovitost koupit nebo pronajmout. Realitní poradce nemovitosti nabírá do nabídky, zajišťuje prohlídky, sjednává obchodní podmínky, komunikuje s advokáty, odhadci, zajišťuje předání nemovitosti a převody médií atd.
Jedná se o práci flexibilní, kreativní a samostatnou, v neustálém kontaktu s klienty. Důležitá je chuť pracovat, schopnost organizace vlastní práce, dobré komunikativní schopnosti. Pružná pracovní doba.
Pokud Vás práce realitního poradce zaujala, zašlete nám svůj životopis a kontakt na email: dachi@dachi.cz a my Vás pozveme na osobní pohovor. První kontakt možný POUZE mailem.

Kontakt

DACHI s.r.o.Kontaktní osoba:
Jen písemně, dachi@dachi.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DACHI s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DACHI s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.