Praktická sestra Seč

Inzerát z úřadu práce
Plat: 22 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Čs. pionýrů 197, Seč, Pardubický

Společnost SANATORIUM TOPAS s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Zdravotničtí asistenti (praktické sestry).

Popis pracovní pozice

Pracoviště: Seč.
Práce možná i na DPP nebo DPČ.
Požadavky: znalost práce na PC, minimální praxe u lůžka - výhodou, kladný přístup k seniorům, zodpovědný přístup, ochota pracovat v týmu, občanská a morální bezúhonnost.
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní a životní připojištění, příspěvek na stravování. Náborový příspěvek 15 000,- Kč, příspěvek na dopravu 1000,- Kč.
První kontakt učiňte, prosím, na shora uvedeném telefonním čísle, e-mailovou adresou či přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

Kontakt

SANATORIUM TOPAS s.r.o.Kontaktní osoba:
Bc. Jana Řebíčková, +420 774 119 185, jana.rebickova@sanatorium-topas.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) SANATORIUM TOPAS s.r.o. (IČO 48950165), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.