Praktická sestra Seč

Plat: 22 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Čs. pionýrů 197, Seč, Pardubický

Společnost SANATORIUM TOPAS s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Zdravotničtí asistenti (praktické sestry).

Popis pracovní pozice

Pracoviště: Seč.
Práce možná i na DPP nebo DPČ.
Požadavky: znalost práce na PC, minimální praxe u lůžka - výhodou, kladný přístup k seniorům, zodpovědný přístup, ochota pracovat v týmu, občanská a morální bezúhonnost.
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní a životní připojištění, příspěvek na stravování. Náborový příspěvek 10 000,- Kč.
První kontakt učiňte, prosím, na shora uvedeném telefonním čísle, e-mailovou adresou či přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

SANATORIUM TOPAS s.r.o.Kontaktní osoba:
Bc. Jana Řebíčková, +420 774 119 185, jana.rebickova@sanatorium-topas.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SANATORIUM TOPAS s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SANATORIUM TOPAS s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.