Hlavní stavbyvedoucí Držovice

Plat: 30 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Sebastiniho 439, Držovice, Olomoucký

Společnost GAMA stavby s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Hlavní stavbyvedoucí.

Popis pracovní pozice

Nástup ihned. Osobní kontakt po tel. domluvě paní Mgr. Žouželková Helena tel.: 775 984 890 nebo zašlete životopis na e-mail: helena@gamastavby.cz.
Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru, obor pozemní stavby výhodou (ne podmínkou), zkušenosti v oblasti řízení, praxe v oboru, koordinace a kompletace staveb výhodou (ne podmínkou), samostatnost, spolehlivost, řidičský průkaz skupiny B a dobrou znalost práce na PC.
Náplň práce: zaměření na řízení a organizaci stavebně montážních prací na svěřeném úseku stavby, koordinaci prací firemního týmu a subdodavatelů, materiálové a technické zabezpečení stavby dodržování technologických postupů a zajišťování provádění průkazních a kontrolních zkoušek u jednotlivých pracovních postupů.
Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, skvělý kolektiv a dobré pracovní podmínky, zajímavé finanční ohodnocení, nástup možný po dohodě.PD: Po-Pá 7:00-15:30 hod.
Pracoviště: Sebastiniho ul. 2, Držovice

Kontakt

GAMA stavby s.r.o.Kontaktní osoba:
Mgr. Helena Žouželková, +420 775 984 890, helena@gamastavby.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti GAMA stavby s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost GAMA stavby s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.