Strážník/ce městské policie Ostrava

Plat: 14 740 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Nemocniční 3328, Ostrava, Moravskoslezský

Společnost Statutární město Ostrava hledá vhodného kandidáta na pozici Strážníci.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Nemocniční 11/3328, Moravská Ostrava
V případě zájmu se můžete dostavit na adresu pracoviště 7-15 hod, případně volejte nebo pište na e-mail. Více informací na www.mpostrava.cz

Požadavky:
-občan České republiky
-bezúhonnost (dokládá se výpisem z Rejstříku trestů, který nesmí být starší tří měsíců)
-spolehlivost (dle § 4b odst. 2 zák.č. 553/91 Sb. o obecní policii)
-starší 18 let (zákonná podmínka)
-zdravotní způsobilost (po zhodnocení zdravotního stavu poskytovatelem pracovně lékařských služeb)
-střední vzdělání s maturitní zkouškou

Upozorňujeme na skutečnost, že MP zahájí VŘ s uchazečem, který doručí žádost o zařazení do VŘ, životopis, motivační dopis, úředně ověřenou kopii nejvyššího dosaženého vzdělání a splňuje zákonem stanovené podmínky.

Zaměstnanecké výhody:
- příspěvek na stravování
- výhody dle sociálního fondu MP

Kontakt

Statutární město Ostrava

Alexandra Boogová, referent pro personální činnosti, +420 950 739 426, alexandra.boogova@mpostrava.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Statutární město Ostrava výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Statutární město Ostrava o smazání nebo o opravu osobních údajů.