Obsluha nc řezacího laseru Valašské Meziříčí

Plat: 24 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Kouty 1392, Valašské Meziříčí, Zlínský

Společnost Josef Matušík hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů.

Popis pracovní pozice

OBSLUHA NC ŘEZACÍHO LASERU
Nástup možný ihned.
Požadujeme: znalost profese, samostatnost, pečlivost, aktivní přístup k řešení daných úkolů, vysoké pracovní nasazení, schopnost pracovat v týmu, flexibilita a ochota učit se novým věcem, loajalita, pracovní nasazení a vize dlouhodobé spolupráce.
Nabízíme: zázemí stabilní prosperující a expandující české firmy, moderní pracovní prostředí, motivující finanční ohodnocení, další benefity (stravenky, příspěvky k narození dítěte), možnost práce přesčas.
První kontakt: telefonicky na čísle 777 077 083 nebo e-mailem: ekonom@josef-matusik.cz
ov. 14.2.

Kontakt

Josef MatušíkKontaktní osoba:
Kateřina Ondryášová, +420 777 077 083, ekonom@josef-matusik.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Josef Matušík výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Josef Matušík o smazání nebo o opravu osobních údajů.