řidič vysokozdvižného vozíku Hranice

Plat: 115 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Olomoucká 306, Hranice, Olomoucký

Společnost DAS Czech Republic s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči vysokozdvižných vozíků.

Popis pracovní pozice

DAS Czech Republic s.r.o. zabývající se výrobou autosedaček pro přední evropské výrobce aut hledá zaměstnance na pozici Řidič VZV/skladník:

NÁPLŇ PRÁCE:
- vyskladňování a naskladňováni materiálu
- manipulace s VZV vozíkem
- vykládka a nakládka kamionů
- obsluha provozu, spolupráce na interní logistice

POŽADAVKY:
- řidičský průkaz VZV a praxe s řízením VZV
- ochota práce ve směnném provozu

NABÍZÍME:
- Nástup možný ihned
- Stravenky
- Možnost dalšího vzdělávání
- Měsíční bonusy 1500 Kč

Kontakt

DAS Czech Republic s.r.o.

Kontaktní osoba:
Mgr. Pavla Mlnaříková, +420 725 607 831, hr@c-das.com

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DAS Czech Republic s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DAS Czech Republic s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.