Zedník Troskovice

Plat: 12 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 18, Troskovice, Liberecký

Společnost Libor Maleček - LIMA Interier hledá vhodného kandidáta na pozici Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva).

Popis pracovní pozice

požadujeme zájem o práci, samostatnost, zkušenosti v oboru

zaměstnání na dobu 1 roku

kontakt: telefonicky od 9.00 do 17.00 hod.,

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Libor Maleček - LIMA Interier

Kontaktní osoba:
Maleček, +420 602 270 160, trosky@trosky.eu

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Libor Maleček - LIMA Interier výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Libor Maleček - LIMA Interier o smazání nebo o opravu osobních údajů.