Elektrikář Klučov

Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 38, Klučov, Vysočina

Společnost SPECI s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební a provozní elektrikáři.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce celá ČR.
Nástup možný ihned.
Mzda dle praxe,zkušeností.
Požadujeme vyučení v oboru elektro - znalost vyhl. 50/78 Sb., § 5
Praxe výhodou.

Kontakt

SPECI s.r.o.

Pavel Zatloukal, jednatel, +420 608 204 767, pavelzatloukal@seznam.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SPECI s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SPECI s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.