Montéři elektroinstalace Rožnov pod Radhoštěm

Plat: 17 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Pionýrská 495, Rožnov pod Radhoštěm, Zlínský

Společnost Tomáš GIEBEL - ELEKTROLUIS s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební a provozní elektrikáři.

Popis pracovní pozice

Možný nástup ihned!
Vhodné i pro absolventy.
Požadavky: § 5,6,8 vyhl.50/78 Sb., ŘP sk.B /min. pro řízení osobních vozidel/, časová flexibilita, manuální zručnost, znalost orientace v technické dokumentaci, praxe v oboru elektromontáží (výhodou).
Náplň práce: provádění elektroinstalací v občanské vybavenosti i v průmyslových objektech, kompletační činnost elektroinstalací.
Nabízíme: další odborné vzdělávání a rozšiřování kvalifikace
První kontakt: telefonicky 777 626 972 od 6-17 h.
ov.4.1.18

Kontakt

Tomáš GIEBEL - ELEKTROLUIS s.r.o.

Kontaktní osoba:
Tomáš Giebel, +420 777 626 972, t.giebel@elektroluis.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Tomáš GIEBEL - ELEKTROLUIS s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Tomáš GIEBEL - ELEKTROLUIS s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.