Kuchař/-ka do výroby gyrosu Most

Inzerát z úřadu práce
Plat: 12 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: tř. Budovatelů 2957, Most, Ústecký

Společnost Hussein Khalil hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchaři (kromě šéfkuchařů).

Popis pracovní pozice

kuchař/-ka do výroby gyrosu
Požadujeme: praxe 2 roky ve výrobě gyrosu.
Prac. doba:noční provoz, PO-ČT od 10.00-24.00hod.
PÁ: 10.00-03.00hod., SO: 12.00-03.00hod., NE: 12.00-22.00hod.
Místo výkonu: tř. Budovatelů č.p. 2957/108 Most a Lipová 819, Most.

Kontakt

Hussein Khalil

Kontaktní osoba:
Hussein Khalil, +420 773 178 595, nextgyros@seznam.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Hussein Khalil (IČO 04880374), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.