Technický pracovník Sezimovo Ústí

Plat: 14 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Průmyslová 1181, Sezimovo Ústí, Jihočeský

Společnost VSP DATA a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři informačních a komunikačních technologií.

Popis pracovní pozice

SŠ vzdělání technického směru s maturitou, základní elektrotechnické znalosti a manuální zručnost, schopnost práce s měřícími a diagnostickými přístroji, základní znalosti anglického jazyka výhodou - není podmínkou, flexibilita, pracovní výkon, dovolená navíc, zaslat životopis na e-mail

Kontakt

VSP DATA a.s.Kontaktní osoba:
Iva Randlová, +420 381 489 166, randlova@vspdata.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti VSP DATA a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost VSP DATA a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.